Coherent

Z firmą KRC MedFinance współpracujemy od dwóch lat w zakresie organizacji finansowania dla naszych klientów. Oferta pożyczki medycznej oraz leasingu tej firmy jest bardzo atrakcyjna a dodatkowy produkt finansowania promocyjnego, który został nam zaoferowany pozwala na przedstawienie naszym klientom ofert specjalnych od 104%. Firma zajmuje się kompleksowo wszystkimi etapami związanymi z finansowaniem począwszy od przedstawienia oferty naszemu klientowi, doradzeniu który produkt finansowy będzie najbardziej optymalny, a skończywszy na podpisaniu umowy.

Bardzo ważnymi elementami współpracy jest informowanie nas na bieżąco jak wyglądają ustalenia z każdym z klientów oraz szybkie i sprawne przeprowadzenie procedury zawarcia umowy i płatności za urządzenie.

Chcielibyśmy polecić usługi firmy KRC MedFinance innym dostawcom urządzeń z obszaru medycyny estetycznej, ponieważ wieloletnie doświadczenie tej firmy oraz dostępność ofert kilku firm finansujących w jednym miejscu gwarantuje szybkie i profesjonalne przeprowadzenie każdej transakcji.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie