O nas

KRC Med Finance to grupa osób z wieloletnim doświadczeniem w finansowaniu lekarzy oraz firm medycznych. Działamy na rynku od 2007 roku i konsekwentnie  realizujemy postawiony sobie cel – poprawiać jakość opieki zdrowotnej w Polsce poprzez organizację finansowania zakupu sprzętu medycznego. Każda zrealizowana umowa to dla nas  ogromna satysfakcja i świadomość że mamy swój mały udział w poprawie jakości oferowanych usług medycznych, oraz zwiększeniu ich dostępności dla pacjentów. Specjalizujemy się wyłącznie w finansowaniu zakupu urządzeń medycznych, co sprawia że mamy odpowiedni zasób wiedzy i doświadczenia aby każdą transakcję zrealizować szybko, a zaoferowane przez nas rozwiązania były najlepiej dopasowane do oczekiwań klienta.

Naszym głównym Partnerem w finansowaniu lekarzy oraz firm medycznych  jest Siemens Finance - jesteśmy od 12 lat autoryzowanym przedstawicielem tej firmy. Jest ona  liderem na rynku polskim w finansowaniu zakupu sprzętu medycznego. W 2023 roku sfinansowała inwestycje w tym obszarze rynku na poziomie przekraczającym 650 mln PLN. Aby realizować finansowanie jeszcze bardziej skutecznie w gronie naszych Partnerów są również BNP Paribas oraz PKO Leasing. Każda z tych firm posiada indywidualnie dopasowane rozwiązania i procedury, a my pracując z nimi wiele lat wiemy jak skutecznie je wykorzystać i zorganizować finansowanie dla naszych klientów najszybciej na rynku.

Bardzo często przy większych transakcjach tworzymy konsorcjum kilku firm finansujących, które są zainteresowane sfinansowaniem części inwestycji naszego klienta.

Współpracujemy z grupą ponad trzydziestu dostawówi sprzętu medycznego oraz kosmetologicznego którzy docenili nasz profesjonalizm i wypracowane metody w zakresie jakości obsługi klientów i szybkości działania. Firmy te przekazują nam klientów, którzy zdecydowali się na zakup urządzeń medycznych i oczekują otrzymania najlepszych rozwiązań w zakresie finansowania.

Finansujemy głównie podmioty prywatne - praktyki lekarskie oraz większe firmy medyczne, posiadamy równiez w swojej ofercie rozwiązania dedykowane finansowaniu szpitali publicznnych, które realizują inwestycje poprzez organizowanie przetargów zgodnie z UZP.

KRC Med Finance jest również Partnerem FALCO Advisers z Katowic. Dzięki współpracy z tą firmą działającą na rynku kapitałowym możemy zaproponować naszym klientom wyjątkowo korzystne warunki emisji obligacji korporacyjnych oraz IPO. Dodatkową korzyścią jest możliwość pozyskania kapitału dla naszych klientów ze strony prywatnych lub instytucjonalnych inwestorów którzy są zainteresowani inwestycjami w sektor medyczny w Polsce.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie