Praiston Leszno

PPHU Praiston

ul. Górowska 32
64-100 Leszno

tel.: +48 693 37 27 47

Firma nasza istnieje na rynku od 20 lat. Przez ten okres zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, dzięki któremu oferujemy państwu obsługę na najwyższym światowym poziomie.

Przykładamy dużą wagę do wyboru partnerów, dlatego jesteśmy dystrybutorem renomowanych zachodnich producentów sprzętu medycznego, dzięki czemu aparatura pochodząca z naszej firmy charakteryzuje się wysoką jakością i niezawodnością.

Nasza oferta obejmuje sprzęt rekondycjonowany (używany-objęty gwarancją), powystawowy oraz nowy

Przez cały okres naszej działalności staraliśmy się w maksymalny sposób zaspokajać potrzeby naszych klientów, w wyniku czego nasza praca została zauważona i doceniona. Systematycznie zwiększamy liczbę naszych zadowolonych kontrahentów i w chwili obecnej jesteśmy jednym z liderów na polskim rynku wśród firm zajmujących się dystrybucją sprzętu i aparatury medycznej.

Nasza oferta cały czas się poszerza, jeżeli nie znajdą Państwo sprzętu który Was interesuję prosimy o kontakt, gdyż może być on w transporcie badź w trakcie przeglądu w dziale serwisu.

Zajmujemy się również realizacją indywidualnych zamówień na różnego rodzaju sprzęt medyczny, który aktualnie nie znajduje się w naszej ofercie. Odbywa się to poprzez rozbudowaną sieć dostawców z krajów UE i import konkretnego sprzętu w ciągu  maksymalnie 30 dni z dostawą do klienta.

Naszymi odbiorcami są prywatne kliniki, szpitale jak i małe gabinety.

Oferujemy szeroki wachlarz możliwości finansowania Państwa inwestycji, współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi, pomagamy wybrać dogodne i najbardziej korzystne rozwiazania.

Na każde zakupione u nas urządzenie (używane-rekondycjonowane) udzielamy 6-miesięcznej gwarancji, nigdy nie pozostawiamy klienta po okresie gwarancji i służymy serwisem pogwarancyjnym.

Klient zawsze może liczyć na fachowe doradztwo i profesjonalną pomoc naszych techników.

Dlatego udzielamy aż 6-miesięcy gwarancji, gdyż jesteśmy pewni, że nasz sprzęt przeszedł kompleksowy przegląd techniczny przeprowadzony przez kadrę naszych wykwalifikowanych techników. Dopiero po odpowiednim przygotowaniu i przetestowaniu wszystkich funkcji urządzenie trafia do sprzedaży jako 100% sprawny sprzęt z wystawionym paszportem technicznym.

Zajmujemy się również serwisem oraz rekondycjonowaniem urządzeń, które nie były zakupione w naszej firmie.

Przeprowadzamy okresowe przeglądy sprzętu i aparatury potwierdzone wystawionym paszportem technicznym.

 

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie