Procedura uproszczona dla fizjoterapeutów

 

Szukając pomysłów na rozwój współpracy z firmą BTL Polska w 2016 roku poprosiliśmy jednego z naszych głównych partnerów - firmę Siemens Finance o wprowadzenie procedury uproszczonej dla fizjoterapeutów. Efektem było opracowanie procedury która pozwoliła na finansowanie do 30 tys EUR fizjoterapeutów którzy zdecydowali się na zakup urządzeń u tego dostawcy. Formalności zostały ograniczone do minimum, a umowę mogliśmy podpisać korespondencyjnie. Po roku od wprowadzenia tej procedury - ponownie z naszej inicjatywy - Siemens Finance zwiększył nam limit do 50 tys EUR i wprowadziliśmy możliwość finansowania zakupu urządzeń od kilku innych dostawców.

 

Główne cechy procedury:

Wysoki limit finansowania
Limit w procedurze uproszczonej to 50 tys EUR. Nasz klient może wybrać kilka urządzeń, przy wykorzystaniu których zwiększy dochody prowadzonej działalności.
Jaki okres finansowania jest dostępny? Nasz klient może podpisać umowę na max. 7 lat.
Czy klient musi coś wpłacić przy zawarciu umowy? Procedura uproszczona pozwala nam na sfinansowanie 100% wartości urządzenia, nie jest wymagana wpłata początkowa.
Pożyczka medyczna to najlepszy produkt... Podpisujemy z klientem umowę pożyczki medycznej, dostawca w tej sytuacji wystawia fakturę na klienta. 

Bez dokumentów finansowych,szybko i sprawnie... Procedura uproszczona ma być uproszczona i wymagać od klienta jedynie podstawowych informacji o prowadzonej przez niego działalności. Nie liczymy zdolności kredytowej, nie oczekujemy podania informacji o majątku prywatnym.Wszystko to sprawia, że przeprowadzenie całego procesu jest szybkie i skuteczne.
O czym decyduje doświadczenie naszego klienta ? Doceniamy doświadczenie naszych klientów. Kiedy posiadają oni dyplom fizjoterapeuty dłużej niż 2 lata możemy zastosować procedurę uproszczoną Siemens Finance, kiedy ich doświadczenie zawodowe jest krótsze mamy inne rozwiązania.
I na koniec równie ważna rzecz, ubezpieczenie... Ubezpieczenie które oferujemy przy finansowaniu w Siemens Finance jest w wariancie All Risk, swoim zakresem obejmuje np. upadek głowicy podczas wykonywania zabiegu. To ważne, aby każdy z naszych klient wiedział że w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności ubezpieczyciel zrekompensuje poniesione straty. 

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie