Ganc - Med

Ganc - Med

ul.Berensona 32d/1
03-287 Warszawa

tel. +48 696 186 963

MARKA GANC NA RYNKU URZĄDZEŃ IPL

Ganc-Med jest marką zaawansowanych aparatów do kosmetologii oraz medycyny estetycznej, stworzoną przez firmę Ganc-Service, założoną w 2009 roku. 
Od lat działamy w Polsce w zakresie wsparcia technicznego wszystkich, którzy na co dzień stykają się z zaawansowaną technologią w kosmetologii. Z powodzeniem naprawiliśmy  setki urządzeń upiększających. Serwisujemy aparaturę klientów indywidualnych z całej Polski i wielu zakątków Europy. Sprawujemy opiekę serwisową nad urządzeniami wielu polskich dystrybutorów kierując sprawami technicznymi od momentu pierwszego rozpakowania urządzenia, do ostatniego dnia gwarancji. Nasze spostrzeżenia, badania i testy zaowocowały wieloma wdrożeniami sprawdzonych rozwiązań, przez najlepszych światowych producentów. Dzięki bliskiej współpracy z fabrykami, mamy bezpośredni wpływ na każdy istotny aspekt wykonania urządzeń. Pomaganie naszym klientom oraz praca nad najnowszymi technologiami to nasza misja i pasja.

IDEA

Mnogość problemów jakie na swej drodze spotykają nabywcy oraz użytkownicy instrumentów sprawiła, że postanowiliśmy zaistnieć na rynku z autorskim pomysłem dystrybucji zaawansowanych urządzeń, jako wieloletni doświadczony serwis. Naszym celem jest zagwarantowanie kompleksowej obsługi klienta, przy jak najkorzystniejszej cenie wraz z  długoletnia gwarancją. Całą swą wiedzę techniczną nabytą poprzez edukację oraz zebrane dzięki intensywnej pracy doświadczenie przelaliśmy w projektowanie urządzeń z naszej oferty. Jesteśmy pewni, że nasze propozycje wypełnią luki, jakimi były miejsca na aparaturę najlepszej jakości wraz z zapleczem wsparcia od dystrybutora. To, co niezawodne i całkowicie nowoczesne chcemy oddać w Wasze ręce, by praca stała się przyjemnością.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie