POLRENTGEN Sp. z o.o.

POLRENTGEN Sp. z o.o.
03-287 Warszawa
ul. Skarbka z Gór 67/16

tel. 22/855 52 60

tel. +48 695 980 19

Firma POLRENTGEN Sp. z o.o. została założona w roku 2001. Zadaniem firmy jest zaspokojenie potrzeb związanych z diagnostyką obrazową w medycynie. Sukcesy dystrybucyjne oraz liczne doświadczenia pozwoliły nam skompletować ofertę urządzeń medycznych, które spełniają najwyższe wymagania naszych odbiorców. Proponujemy Państwu: ultrasonografy, kardiotokografy, detektory tętna płodu, systemy radiografii cyfrowej, videoprintery, elektrokardiografy.
Oferowane przez nas urządzenia są nie tylko najwyższej jakości, mają również optymalnie skalkulowane ceny. Naszym celem jest udostępnienie sprzętu medycznego dla każdej placówki opieki zdrowotnej. Każde urządzenie posiada certyfikat jakości CE, wymagany w krajach Unii Europejskiej. 
 
Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny naszego sprzętu i na minimum 10 lat dostęp do części zamiennych. Na czas naprawy gwarancyjnej zapewniamy nieodpłatnie sprzęt zastępczy. 
 
Urządzenia medyczne mogą być nabyte w systemie leasingu. Naszym klientom zapewniamy szkolenia z zakresu ultrasonografii i radiologii na kursach prowadzonych przez polskich specjalistów.
 
Zakupiony u nas sprzęt ułatwi Państwu pracę, pacjentom zaś przyniesie wiele zdrowia. 
 
Zapraszamy do systematycznego odwiedzania naszej strony internetowej. Firma Polrentgen bowiem organizuje liczne akcje promocyjne na konkretne urządzenia medyczne. 
 
                                                                                                         www.polrentgen.pl

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie