Propozycja współpracy

 

Propozycji współpracy nie kierujemy do każdego dostawcy urządzeń medycznych, naszym celem jest podjęcie współpracy z tymi, dla których jakość obsługi klientów w zakresie finansowania oraz szybkość przeprowadzenia transakcji mają zasadnicze znaczenie. Każdorazowo przed podjęciem współpracy przedstawiamy dostawcy sposób naszego działania i kiedy oceniamy, że jego oczekiwania pokrywają się z nią decydujemy o wsparciu jego sprzedaży poprzez rozwiązania które mamy w ofercie. Niezależnie od wartości transakcji klient, którego otrzymamy będzie mógł liczyć na profesjonalną obsługę całego procesu. Mamy do dyspozycji bardzo dobrze wyselekcjonowane firmy finansujące, które posiadają w naszej ocenie najlepsze procedury finansowania dla lekarzy. Taka filozofia działania zdecydowanie zwiększa prawdopodobieństwo realizacji transakcji i jest bardziej efektywna od współpracy z jedną tylko firmą finansującą. Znając bardzo dobrze rynek finansowania i modele współpracy z dostawcami, które stosują banki lub firmy leasingowe możemy stwierdzić, że najczęściej popełnianym błędem jest brak specjalizacji co powoduje, że handlowiec zajmuje się finansowaniem szerokiego zakresu przedmiotów nie mając wystarczająco dużej wiedzy o konkretnych procedurach dotyczących wybranych branż. Taka sytuacja prowadzi do niepotrzebnego wydłużenia całego procesu, bez gwarancji zakończenia jej podpisaniem umowy, co stawia Dostawcę w trudnej sytuacji, ponieważ polecając odpowiednie rozwiązanie finansowe bierze on na siebie odpowiedzialność za jego realizację. Oczywiście może on w takiej sytuacji przekazać transakcję kolejnemu przedstawicielowi z innej firmy finansującej, ale to po raz kolejny wydłużenie  czasu i brak gwarancji zawarcia umowy. Korzyść jaką daje współpraca Dostawcy z naszą firmą to dostępność rozwiązań kilku firm finansujących wyspecjalizowanych w finansowaniu na rynku medycznym.

 

Osoba odpowiedzialna za współpracę z dostawcą jest wyspecjalizowana do obsługi finansowania na określonym rynku, co daje gwarancję dobrej znajomości procedur firm finansujących i ich oczekiwań. Ma ona odpowiedni zakres wiedzy nie tylko na temat samego finansowania, ale również branży w której działa klient, co buduje zaufanie w relacjach z nim. Po kilku zrealizowanych wspólnie transakcjach spotykamy się z dostawcą i omawiamy jak przebiegał cały proces ich zawarcia. Mamy wtedy możliwość wprowadzenia pewnych zmian w modelu współpracy, jeżeli to będzie konieczne, aby na przyszłość jeszcze bardziej usprawnić proces finansowania.

 

Jeżeli chcecie Państwo poznać szczegóły zasad współpracy z naszą firma prosimy o kontakt: Agnieszka Kępińska 693 93 23 93

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie