ECHO-SON S.A

ECHO-SON S.A

24-100 Puławy
ul. Krańcowa 5

tel. 081 886 36 13

       W obecnej formie organizacyjno-prawnej Zakład Doświadczalny Echo-Son S.A.powstał w 1993 roku, po przeobrażeniach typowych dla okresu transformacji gospodarki z początku lat dziewięćdziesiątych.

        Głównym akcjonariuszem Echo-Son S.A. jest Instytut Podstawowych Problemów Techniki Polskiej Akademii Nauk.
Historycznie rzecz ujmując jesteśmy "spadkobiercami" Zakładu Doświadczalnego "Techpan" IPPT PAN, który pod koniec lat siedemdziesiątych opracował i produkował pierwsze polskie ultrasonografy USG-10 i USO-10

       Poszczycić się możemy tym, że nasza kadra techniczno-konstrukcyjna, składa się z ludzi, z rąk których "wychodziły" pierwsze polskie ultrasonografy ponad 25 lat temu. W firmie pracuje również wielu młodych konstruktorów specjalizujących się w cyfrowych metodach analizy i obróbki sygnałów, obrazów itp. Taki skład kadry konstruktorskiej oraz bliska współpraca z wybitnymi naukowcami z Polskiej Akademii Nauk oraz Akademii Medycznych z Warszawy, Katowic, Lublina umożliwia konsultowanie i produkcję sprzętu na europejskim poziomie, czego dowodem są uzyskane międzynarodowe certyfikaty jakości oraz nagrody i wyróżnienia przyznane naszym wyrobom.

      Zakres i asortyment konstruowanych i produkowanych przez nas urządzeń do diagnostyki ultrasonograficznej jednoznacznie określa nasze miejsce na polskim rynku aparatury medycznej.

 

Więcej o ofercie naszego Partnera na stronie: www.ultrasonografy.pl

 

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie