Nasza Oferta

Dodatkowa gotówka dla lekarza? To nie problem… Kupując urządzenie medyczne możemy zaproponować w ramach jednej umowy dodatkową gotówkę do kwoty 20% wartości urządzenia. To pozwala pokryć dodatkowe koszty związane z wyposażeniem gabinetu lub wykorzystać te środki na inne cele. Po uruchomieniu finansowania zapłacimy do Dostawcy urządzenia a pozostałą część na rachunek bankowy wskazany przez lekarza. To naprawdę wygodne……..
Bardzo dobre ubezpieczenie sprzętu medycznego. Zazwyczaj nie myślimy o tym jaki zakres ubezpieczenia mamy do czasu kiedy nie wystąpi potrzeba skorzystania z odszkodowania. My zadbaliśmy o to, aby każdy lekarz otrzymał polisę od wszystkich ryzyk, oraz dodatkowo ubezpieczenie od upadku głowicy oraz wystąpienia awarii.  Bo bezpieczeństwo naszych klientów to nasz priorytet……
Połączenie naszego finansowania z dotacją z Unii Europejskiej. Podpisaliśmy wiele umów w których nasi klienci rozliczali dotację z UE. Zawsze konsultujemy to z firmą która przygotowuje dla klienta wniosek aby wybrać rozwiązanie najbardziej optymalne pod względem wymogów formalnych oraz spełniających oczekiwania określonych programów.
Karencja w spłacie na okres do 3 miesięcy. Jeżeli występuje taka potrzeba możemy odroczyć termin płatności pierwszej raty do 3 miesięcy. W tym okresie lekarz nie płaci jej całkowicie lub dokonuje spłaty jedynie odsetek – to klient decyduje który wariant bardziej mu odpowiada.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie