FIT UP Clinic

Firma KRC MED FINANCE realizowała dla nas proces finansowania w formie leasingu zakupu urządzeń medyczno-kosmetycznych. Pani Agnieszka Kępińska dzięki swojemu profesjonalizmowi i doświadczeniu w zakresie o którym mowa, pomogła nam uzyskać najbardziej korzystne, odpowiadające nam warunki finansowania, dzięki czemu udało się pozyskać sprzęt niezbędny do rozpoczęcia działalności.

Zadanie powierzone Pani Agnieszce nie było proste ze względu na fakt, iż jesteśmy nową firmą, dla której uzyskanie jakichkolwiek form finansowania, może wydawać się kłopotliwe. Pani Agnieszka jednak angażując się w pomoc naszej firmie, dołożyła wszelkich starań, aby udało się nam osiągnąć cel, informując nas o różnych możliwościach postępowania, dostosowując finansowanie do naszych potrzeb, doradzając i dbając o nasze dobro. Dzięki czemu wybraliśmy najkorzystniejszą dla nas opcję iw dniu dzisiejszym sprzęt znajduje się już w naszym posiadaniu. Cały proces od pierwszego kontaktu z firmą KRC IVIED FINANCE do dnia otrzymania sprzętu przebiegł niezwykle szybko i bezproblemowo.

Zdecydowanie i z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę KRC MED FINANCE ponieważ jest to firma solidna i rzetelna. A dla specjalistów w niej pracujących, nie ma rzeczy niemożliwych. Niezwykle miłe oraz profesjonalne podejście do klienta sprawia, że przejście przez wszystkie etapy procedur jest zdecydowanie łatwiejsze.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie