BTL Polska

Z firmą KRC MedFinance współpracujemy od ponad dwóch lat W zakresie organizacji finansowania dla naszych klientów. Oferta finansowa tej firmy, oraz bardzo dobre procedury dedykowane dla gabinetów kosmetycznych oraz lekarzy, pozwalają na bardzo szybkie i sprawne przeprowadzenie całego procesu finansowania. Dzięki specjalizacji i dostępności rozwiązań kilku firm finansujących, skuteczność działania jest dużo większa, niż we współpracy bezpośrednio z bankiem czy firmą leasingową.

Na każdym etapie transakcji jesteśmy informowani jak wyglądają ustalenia z klientem, oraz jakie są perspektywy jej realizacji. Po podpisaniu umowy firma dba o to aby zapłata za urządzenie została zrealizowana w możliwie najkrótszym czasie. Dzięki takiej współpracy możemy skupić swoją uwagę na sprzedaży urządzeń, jednocześnie pozostawiając kwestię finansowani w profesjonalnych rękach.

Pragniemy polecić usługi firmy KRC MedFinance innym dostawcom urządzeń z zakresu medycyny, ponieważ doświadczenie tej firmy oraz bardzo dobra znajomość branży powoduje, że wszystkie formalności związane z finansowaniem są załatwiane wyjątkowo szybko i skutecznie.

Jeżeli planujesz zakupić urządzenia medyczne i szukasz finansowania skontaktuj się z nami, mamy najlepsze rozwiązania!

Odwiedź nasz fanpage 

Kontakt

Tel/Fax: +48 32 780 54 44

Tychy 43-100 ul. Gen.de Gaulle'a 8

Główni Partnerzy finansowi:

 

Copyright © 2024 KRC Med Finance sp. z o.o | Polityka cookies | Logowanie

Projekt i wykonanie